Przyczepy podłodziowe i tanie przyczepy samochodowe

Własny okręt

Kupując łódź jesteśmy zadowoleni i cieszymy się, że już tego lata będziemy wilkami morskimi. Założymy opaskę na oko, maczetę przypniemy do pasa i ruszymy na podbój mórz i oceanów. Ale łódź musi dotrzeć na wodę.
No i zaczynamy szukać. Kto sprzedaje tanie przyczepy samochodowe? Ale nie każdy handlarz, czy licencjonowany sprzedawca, ma przyczepę do łodzi w swojej stajni. Bo przecież szukamy przyczepy podłodziowe. Ale wizja podboju naszego jeziora i to już w najbliższy długi weekend, jest silną motywacją. Jak może się wydawać i taka przyczepa musi spełniać pewne wymagania. Jej długość, szerokość, konstrukcja muszą być odpowiednio dopasowane do naszego statku pirackiego. Pół biedy, gdy przyczepa ma tylko przetransportować nasz prezent z miejsca na miejsce. Gorzej jeśli nie mamy możliwości wodowania na nabrzeżu i nasza galera musi z nami za każdym razem wracać do domu, a jej miejsce parkingowe to właśnie poszukiwana przyczepa.
Zakup łodzi jest jednak rzeczą wartą przemyślenia wszystkich za i przeciw. Posiadanie miejsca przed domem nie koniecznie jest świetnym rozwiązaniem. Przynajmniej nie dla wszystkich.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

top