Tynki gipsowo-cementowe z agregatu

Tynki gipsowo-cementowe z agregatu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Solidna firma budowlana, gwarantuje solidne wykonawstwo. Nasza działalność budowlana rozgrywa się na kilku płaszczyznach.Zaczynając od robót ogólnobudowlanych jak budowa i remonty obiektów komercyjnych oraz pomieszczeń mieszkalnych, a także prace budowlano-instalacyjne, remontowo-wykończeniowe i montażowe. Nasza firma budowlana za cel bierze sobie świadczenie kompleksowych usług budowlnych. Wraz z rozwojem firmy postawiliśmy na specjalizację, jednym z jej obszarów to tynki gipsowe agregatowe. Sprzęt, materiały i technologie używane przez naszą firmę dają gwarancję trwałości tynków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wykonujemy tynki cementowo – wapienne. Tynki agregatem tynkarskim mają zastosowanie w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, biurowych i przemysłowych. Odpowiedni dobór materiałów do uwarunkowań konkretnego obiektu zapewni odpowiednie właściwości termoizolacyjne oraz elastyczność i trwałość wykonanych tynków.

Innym z obszarów naszej działalności jest wykonawstwo posadzek przemysłowych. Solidnie wykonana posadzka przemysłowa, zapewnia trwałość utwardzonej warstwy wierzchniej, oraz nieprzerwaną pracę bez napraw i remontów przez okres wielu dziesięcioleci.
Posadzka betonowa zacierana cechuje się dużą odpornością na ścieranie mechaniczne, jest antypoślizgowa, łatwa w utrzymaniu czystości, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynowych. Jest dostosowana do składowania na niej materiałów, produktów, pracy ustawionej na posadzce maszyn i urządzeń, poruszania się po niej wózków widłowych oraz innych środków transportu. Wykonujemy posadzki przemysłowe z żelbetu i betonu.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

top