Skoki tandemowe
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Każdy może choć raz w życiu skoczyć ze spadochronem, nie musi przechodzić specjalistycznych badań lekarskich i kończyć kursów, które zrobią z niego prawdziwego spadochroniarza.
Skoki tandemowe to skoki, które dają każdemu człowiekowi możliwość przeżycia skoku spadochronowego. Przygotowanie do tego rodzaju skoku trwa około 15 minut, pilot, który jest odpowiedzialny za skok informuje pasażera, jak należy postąpić w powietrzu podczas skoku. Tandem to pilot i pasażer, przypięci do siebie i spadochronu specjalistyczną uprzężą, razem mają wykonać skok z 4000 metrów wysokości.
Pasażer czuje niesamowitą adrenalinę, czasami zapomina co ma zrobić, ale nie jest to istotne, ponieważ za skok odpowiedzialny jest pilot i to on kieruje spadochronem i dba o pomyślny finał skoku. Skoki tandemowe są czasami filmowane, też można zamówić taką usługę, razem z tandemem wyskakuje skoczek który filmuje całe wydarzenie, wtedy mamy nie podważalny dowód, że skoczyliśmy i spadliśmy z nieba oraz mamy pamiątkę na całe życie.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

Terminologia

Typy jachtów

Etiopia i Kenia

top