Lubię samochody
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

rp_samochod8.jpgBardzo lubię samochody i to upodobanie towarzyszy mi już od dzieciństwa. Jako mała dziewczynka nie chciałam bawić się lalkami, żądałam samochodzików. Już wtedy było widać, że motoryzacja mnie fascynuje i że raczej szybko mi to upodobanie nie przejdzie. Zatem na wszystkie okazje dostawałam samochodziki, miałam ich ogromną kolekcję, której zazdrościli mi koledzy.

Kiedy dorosłam, przerzuciłam się na samochody prawdziwe, bo oczywiście motoryzacja wcale nie przestała mnie ciekawić. Szybko kupiłam sobie swoje własne auto i samodzielnie próbowałam je naprawiać, kiedy coś się w nim psuło. Nie wszystko mogłam zrobić sama, zaprzyjaźniłam się zatem z właścicielem warsztatu samochodowego. Pozwalał mi na oglądanie napraw i tłumaczył, co się zepsuło.
Motoryzacja wciąż jest moją pasją. Najchętniej kupiłabym sobie jeszcze kilka samochodów, ale niestety budżet mi na to nie pozwala. Zaspokajam te potrzeby, czytając magazyny branżowe oraz przeglądając strony internetowe. Myślę, że ta pasja nigdy mi nie minie.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

top