Loty do Londynu
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Londyn, miasto, o którym uczymy się od najmłodszych lat, na lekcjach języka angielskiego. Słynie przede wszystkim ze słynnego Buckhingam Palace, czyli siedziby brytyjskiej monarchy, wspaniałych mostów, zabytkowych budowli, a także ze swojego zróżnicowania etnicznego i kulturowego.
Loty do Londynu, które coraz częściej oferowane są nam w bardzo okazyjnych cenach, to możliwość wypadu do stolicy Zjednoczonego Królestwa, na kilka dni lub na weekend.
Warte zobaczenia miejsca, to przede wszystkim, wspomniany wcześniej pałac Buckhingam, a także Opactwo Westministerskie, czyli miejsce posiedzeń Izby Lordów i Izby Gmin. Obie budowle z pewnością zachwycą nas swoim monumentalizmem, jak i architekturą.
Warto wybrać się także na London Eye, z którego będziemy mieli możliwość podziwiania Londynu z góry.
Wieczorem, po dniu zwiedzania, warto wybrać się na jedną z londyńskich dyskotek i poczuć ducha zabawy Anglików. Szaleństwo do białego rana, to dla mieszkańców Wielkiej Brytanii podstawa każdego weekendu.
Wizyta w Londynie, to poznanie kultury Anglików, zasmakowanie ich jedzenia, poznanie tradycji, jak i nowoczesności.
Nie zwlekaj, wyszukaj okazje, kup niedrogi lot i poznaj kraj, naród, o którym uczysz się od pierwszych lat dzieciństwa. Baw się dobrze, zwiedzaj i wróć ze wspaniałymi wspomnieniami.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

Terminologia

Typy jachtów

Etiopia i Kenia

top