Klimatyzacja samochodowa Poznań
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Klimatyzacja samochodowa Poznan (5)W Poznaniu istnieje wiele autoryzowanych stacji obsługi oraz większych i mniejszych warsztatów lokalnych, które w swojej ofercie przedstawiają nam wszechstronne zajęcie się systemami klimatyzacji. Postanowiliśmy odwiedzić kilka z tych miejsc i zapytać pracowników jak wygląda proces konserwacji systemu chłodzącego wnętrze samochodu.

Pracę zaczynamy wcześnie rano. Zawsze jest masa samochodów do zrobienia, jak widać parking jest pełny. Wszystkie te auta czekają na sprawdzenie systemów klimatyzacji – mówi właściciel jednego z warsztatów; Zajmujemy się przede wszystkim nabijaniem czynnika, likwidowaniem nieszczelności i ogólnie wszystkim innym z czym wiąże się klimatyzacja samochodowa Poznań to wielkie miasto, ale warsztat taki jak nasz jest tylko jeden! – mówi szef kolejnego punktu napraw.

Postanowiliśmy zapytać też jakie są najczęstsze przyczyny awarii: Najczęściej problemem jest ubytek czynnika spowodowany rozmaitymi nieszczelnościami. Wszystko to sprawia, że chłodzenie staje się coraz słabsze, aż w końcu system w ogóle przestaje pracować – mówi pracownik jednego z serwisów.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

top