HOTEL ZIELIŃSKI – SZCZECINEK
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Wiosną 2011 roku otwarty w Szczecinku CENTRUM KONFERENCYJNE SPA HOTEL ZIELIŃSKI jest jednym z najpiękniej położonych obiektów w Polsce. Nowoczesny budynek powstał w lesie nad brzegiem jeziora Przesiecko na Pojezierzu Drawskim. Piękne położenie uzupełnione jest dodatkowymi atrakcjami: boisko sportowe, hotelowa plaża z pomostem, przystanek dla łodzi, wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego.
Hotel nie jest zbyt duży, ma 31 pokoi na 70 miejsc i 1 salę konferencyjną na 100 miejsc. W hotelu działa doskonała restauracja RÓŻA WIATRÓW, w której królują potrawy kuchni europejskiej, a także pub z salą bilardową.
Poza tym w hotelu można skorzystać ze SPA ( hydromasaże, jacuzzi, sauna, kąpiele kosmetyczne, okłady na ciało, zabiegi na twarz, makijaż).
Hotel to doskonałe miejsce na organizowanie imprez integracyjnych i motywacyjnych bez względu na to, jak szalone pomysły mają klienci.
Goście hotelu mogą korzystać także z atrakcji, jakie oferuje Szczecinek, który uznawany jest za letnią stolicę sportów wodnych.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

Terminologia

Typy jachtów

Etiopia i Kenia

top