Na przylądku Rozewie najbardziej wysuniętym na północ kawałku Polskiej ziemi usytuowany jest HOTEL RESTAURACJA FALEZA. Położenie tego obiektu jest niezwykła jak na polskie warunki: budowla stanęła na wysokości 40 metrów nad poziomem morza na swego rodzaju klifie (stromej pionowej ścianie brzegu morskiego) i tylko 40 metrów od brzegu morza. Hotel nie jest zbyt duży – ma 30 pokoi na 62 osoby i 2 sale konferencyjne na 80 miejsc.Niedaleko hotelu jest latarnia morska, z którą łączy się wiele legend i Lisi Jar, gdzie po nieudanej wyprawie po szwedzką koronę wylądował Zygmunt III Waza.
Na tym terenie panuje specyficzny mikroklimat: podczas spacerów jod i inne mikroelementy przenikają do organizmu człowieka.
W hotelu jest też SPA z jacuzzi, sauną, gabinetami masażu i kosmetycznymi.
A ci, którzy wolą czynny wypoczynek mogą sobie wypożyczyć rower i podziwiać okolicę podczas przejażdżek …a dla dzieci jest bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci.
Restauracja serwuje dania, które zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy, a gdy ktoś sobie życzy szef kuchni zrobi danie na żądanie…

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

Terminologia

Typy jachtów

Etiopia i Kenia

top