Hotel położony jest zaledwie 100 metrów od morza…i jest idealnym miejscem, aby się wyciszyć z dala od zgiełku miasta codziennych problemów. W zależności od pory roku hotel oferuje różne atrakcje. Są też oferty specjalne na Wielkanoc, majówkę,wakacje czy święta Bożego Narodzenia i Sylwester…hotel ma 118 pokoi, w których może przebywać 350 osób. Jest też 9 sal konferencyjnych na 1200 miejsc.
Można skorzystać także z Centrum Odnowy Biologicznej, które oferuje usługi kosmetyczne i masaże, można zamówić całe pakiety odchudzające, odmładzające czy upiększające.
Restauracja z tarasem serwuje potrawy z różnych zakątków świata, ale także swojskie wyśmienite potrawy kuchni kaszubskiej. Jest dostępny także Lobby Bar na kameralne spotkanie ze znajomymi.
Sale konferencyjne mogą służyć do organizowania nie tylko konferencji czy kongresów, ale także na przykład bankietów, czy imprez tanecznych (parkiet ma powierzchnię 130 metrów kwadratowych), a nawet przedstawień teatralnych, gdyż jest możliwość wstawienia sceny.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

Terminologia

Typy jachtów

Etiopia i Kenia

top