Gambit uszczelki
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

gambit-uszczelki-528 stycznia 1986 roku, o godzinie 16:39, w Stanach Zjednoczonych miała miejsce katastrofa promu Challanger, w której zginęła siedmioosobowa załoga misji. Przyczyną wypadku okazał się błąd projektowy uszczelki, która została uszkodzona przez czynniki zewnętrzne. Samo wykonanie uszczelki i jej montaż to jeszcze nie wszystko. Należy uwzględnić wszystkie potencjalnie szkodliwe wpływy otaczającego środowiska, takie jak przenikanie wody, powietrza, działanie promieniowania UV i ozonu, czy też zachowanie materiałów w różnych zakresach temperatur i ciśnień.
Prawidłowo zamontowana uszczelka może długo pełnić swoją funkcję. Należy jednak pamiętać, że raz zdemontowana nie nadaje się do ponownego użytku.
„Gambit uszczelki” to firma, która oferuje nam szereg różnego rodzaju uszczelek: wykrawane z płyty grafitowej, metaloplastyczne, uszczelnienie wielokrawędziowe lub spiralne. Wyroby te charakteryzują się wysoką jakością oraz korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Nowoczesny materiał gwarantuje niezawodność, która umożliwi wieloletnie zastosowanie, czego dowodzą liczne certyfikaty i nagrody przyznane producentowi. Co więcej, postęp w rozwoju firmy nie odbywa się kosztem środowiska naturalnego poprzez wytwarzanie wyrobów bezazbestowych.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

top