Agroturystyka nad Biebrzą i agroturystyka Lubelskie
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Agroturystyka Lubelskie i Agroturystyka nad Biebrzą

Agroturystyka dla spragnionych ciszy i piękna przyrody

Polska ma wiele ciekawych rejonów turystycznych, ale niektóre z nich są trochę pomijane i to zupełnie niesłusznie. We wschodniej części kraju można liczyć na wyjątkowe krajobrazy, czyste powietrze i nieskalaną przemysłem przyrodę.

Czasami warto odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku i odpocząć w miejscu, gdzie obudzi pianie koguta, zamiast smrodu spalin unosi się zapach siana bądź lasu, a na śniadanie można z apetytem zjeść świeżo upieczony chleb bez dodatków chemicznych i ulepszaczy ze z właśnie zrobionym serkiem. Takie atrakcje nie są niczym nadzwyczajnym na wschodzie naszego kraju, a agroturystyka Lubelskie pozwoli rozsmakować się pięknymi widokami jadąc rowerem albo konno. Można też skorzystać z nauki jazdy konnej i pomagać w codziennych czynnościach gospodarskich.

Bardziej na północ równie ciekawe atrakcje proponuje agroturystyka nad Biebrzą. Któż nie chciałby skorzystać z odkrywania uroków biebrzańskich bagien, skorzystać ze spływu kajakiem Biebrzą, a wieczorem odpocząć w wiejskiej chacie i wziąć udział w wypieku tamtejszego tradycyjnego przysmaku, jakim jest sękacz.

Ciekawe wpisy na temat samochodów i motoryzacji:

Author:

Related Post

Terminologia

Typy jachtów

Etiopia i Kenia

top